• Čeština
 • English
 • Русский

Naše laboratoř zajišťuje imunoanalytická vyšetření pro potřeby Fakultní nemocnice Plzeň a dalších zdravotnických zařízení a lékařů Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského regionu, dále pro potřeby samoplátců i preventivních akcí. Zaručujeme kvalitu poskytovaných služeb v souladu s normou ČSN EN ISO 15189:2013, naše pracoviště je vedeno v Registru klinických laboratoří NASKL a splňuje všechny technické, personální a administrativní požadavky Auditu II NASKL pro odbornost 815 – Laboratoř nukleární medicíny. Stanovujeme okolo 90 analytů a provádíme přibližně 300000 vyšetření za rok; tímto počtem se naše laboratoř řadí v republice mezi největší pracoviště svého druhu.

Novinky

 • EPMA World Congress 2019 v Plzni

  Letos bylo naše pracoviště zvoleno za organizátora mezinárodního kongresu Evropské asociace prediktivní, preventivní a personalizované medicíny EPMA 2019. Kongres proběhne 19.-22.září v hotelu Primavera. Sledujte stránky kongresu ZDE.

   

   

   

   Zobrazit více

 • XXXX. Imunoanalytické dny

  Čtyřicáté Imunoanalytické dny proběhly  17.-19.března v hotelu Primavera v Plzni. Setkalo  se zde téměř 200 odborníků a příznivců imunoanalýzy z celé ČR. Čestnými hosty byli prof. MUDr. Cyril Höschl DrSc. FRCPsych. a prof. RNDr. Václav Pačes DrSc. Více info ZDE.

  Vybrané přednášky z programu konference budou postupně uveřejňovány jako aktuality na portále CEVA-EDU.

   Zobrazit více