• Čeština
 • English
 • Русский

Naše laboratoř zajišťuje imunoanalytická vyšetření pro potřeby Fakultní nemocnice Plzeň a dalších zdravotnických zařízení a lékařů Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského regionu, dále pro potřeby samoplátců i preventivních akcí. Zaručujeme kvalitu poskytovaných služeb v souladu s normou ČSN EN ISO 15189:2013, naše pracoviště je vedeno v Registru klinických laboratoří NASKL a splňuje všechny technické, personální a administrativní požadavky Auditu II NASKL pro odbornost 815 – Laboratoř nukleární medicíny. Stanovujeme okolo 90 analytů a provádíme přibližně 300000 vyšetření za rok; tímto počtem se naše laboratoř řadí v republice mezi největší pracoviště svého druhu.

Novinky

 • 19.-22. září 2019 proběhl EPMA World Congress 2019 v Plzni

  LF Plzeň hostila jubilejní  5. ročník světového kongresu Evropské asociace pro prediktivní, preventivní a personalizovanou medicínu (EPMA). Setkalo se zde více než 140 odborníků z 33 zemí.  Program konference a sborník abstrakt naleznete zde. Několik odborníků z LF Plzeň obdrželo ocenění EPMA, a to: Mgr. Miriama Štiavnická, PhD. Ing. Jan Nevoral, PhD. (Young Professionals, nejlepší prezentace) a prof. MUDr. Ondřej Topolčan, CSc. (ocenění EPMA za dlouhodobou činnost v... Zobrazit více

 • 40. Imunoanalytické dny

  Čtyřicáté Imunoanalytické dny proběhly  17.-19.března 2019 v hotelu Primavera v Plzni. Setkalo  se zde téměř 200 odborníků a příznivců imunoanalýzy z celé ČR. Čestnými hosty byli prof. MUDr. Cyril Höschl DrSc. FRCPsych. a prof. RNDr. Václav Pačes DrSc. 

  Vybrané přednášky z programu konference budou postupně uveřejňovány jako aktuality na portále PO>STUDIUM.

   Zobrazit více